دیار ماشین ارائه دهنده ی خدمات عملیات حرارتی و ساخت کوره های صنعتی با تکنولوژی هایتک و بالاترین استاندارد های جهان آماده همکاری با شما می باشد.

فهرست مطالب

انتخاب کوره عملیات حرارتی

انتخاب کوره عملیات حرارتی

انتخاب کوره عملیات حرارتی

کوره عملیات حرارتی مورد استفاده در صنعت دارای انواع مختلفی می باشند که هر کدام بسته به نوع نیاز دارای کاربردهای مختلفی می باشند . در ایران ساخت کوره سختکاری و یا خرید کوره سختکاری مستلزم دانستن اطلاعات کافی از سمت در خواست کننده کوره می باشد . انتخاب نادرست کوره  عملیات حرارتی می تواند هزینه زیادی به بار آورد بنابراین اولین قدم برای خرید کوره سختکاری یا خرید کوره آنیل دانستن اطلاعات راجب نوع فرآیند عملیات حرارتی می باشد اطلاعاتی مانند درجه حرارت ، یکنواختی دما کوره ، دارای فن یا عدم فن کوره ، سیستم کنترل کوره ، زمان رسیدن دما به حرارت مد نظر ، امکان تامین انرژی کوره،  گاز یا برق و پارامترهای دیگر که بایستی دقیق محاسبه شوند . از این رو قیمت کوره آنیل یا قیمت کوره سختکاری به شدت وابسته به این پارامتر ها می باشد و در خواست کننده نیاز است این اطلاعات را داشته باشد . البته این نکته حائز اهمیت است که محاسبه قیمت کوره آنیل به مراتب آسان تر از قیمت کوره سختکاری است چرا که در کوره سختکاری پارامترهای دیگر مانند عدم اکسیداسیون ، دانستن سنسورهای خاص مانند سنسور کربن و مکانیزم های انتقال قطعات از کوره به محفظه روغن نیز حائز اهمیت است همچنین ساخت کوره سختکاری نسبت به ساخت کوره آنیل به مراتب سخت تر است و هزینه ها آن به مراتب بیشتر ، بنابراین برای سفارش کوره سختکاری بایستی دقت لازم به عمل آید . شرکت دیار ماشین سازنده کوره عملیات حرارتی با ارائه مشاوره رایگان برای ساخت کوره سختکاری و کوره آنیل و کمک به کاهش هزینه ها مناسب با نیاز دقیق مشتری برای محاسبه قیمت کوره آنیل و قیمت کوره سختکاری و قیمت وانتخاب کوره عملیات حرارتی دیگر آماده ارائه هرگونه اطلاعات در این زمینه است .

 

 

 

متاسفانه در کشور ما تصور از کوره عملیات حرارتی منتهی به یک اتاقک دارای حرارت می باشد که همین امر باعث شده ، کیفیت خدمات عملیات حرارتی روز بروز کاهش یابد . از این رو صنعتگران همواره در انتخاب کوره عملیات حرارتی نحوه خرید کوره آنیل یا محاسبه قیمت کوره سختکاری یا هر نوع قیمت و انتخاب کوره عملیات حرارتی با تصورات اشتباه تصمیم گیری می کنند . بنابراین ما همواره توصیه می کنیم قبل از خرید کوره آنیل یا ساخت کوره سختکاری به الزامات مورد نیاز خود در قطعات از جمله یکنواختی سختی ، کنترل دقیق دما ، ساختار قطعات و دیگر پارامترها وقت لازم  را داشته باشید و در انتها قیمت کوره آنیل یا قیمت وانتخاب کوره عملیات حرارتی را با یکدیگر قیاس کنید شرکت های که فقط به دنبال فروش کوره عملیات حرارتی هستند با نیاز شما همخوانی ندارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *